Успіхи СЗШ №100

 

Юні філологи!

 

Вітаємо  учнів школи, призерів міських конкурсів:

 

Семен Вікторію, ученицю 6-А кл., ІІІ місце у ІІ етапі мовно-літературний конкурсу ім. Т.Шевченка (вч. Головата С.Л.)

 

Лєпшу Вікторію,ученицю 5-Б кл., ІІІ місце у ІІ етапі конкурсу знавців рідної мови ім. Петра Яцика (вч Вороняк Г.В.)


Конкурс малюнка до Дня Гідності і Свободи

 

      У БДЮТ Шевченківського району відбувся районний конкурс малюнку, приурочений Дню Гідності та Свободи. 

 

      Вітаємо своїх учениць з нагородою: Оленка Семен(4кл.) - 2 місце, живопис.
Соломія Бідюк (3кл.) - 3 місце, графіка. Подяка вчителю образотворчого мистецтва Г. Марець за підготовку учениць до конкурсу

  

Перегони на ТРК "Львів"

 Команда учнів школи №100 м. Львова «Захід» у складі:

Кот В. (капітан команди), Микитишин О., Канюка Я., Парасотченко С. стали фіналістами міських змагань проекту «Перегони на ТРК «Львів».  Наші вітання!!!

Купуйте львівське!!!

 Учениця 2а класу Конопацька Софія під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва п. Галини Марець стала переможцем шкільного етапу конкурсу дитячого малюнку «Купуй львівське!» серед учнів 1-4 класів та взяла участь і ввійшла в десятку переможців міського  етапу конкурсу "Купуй львівське", за що отримала нагороду. Цьогоріч у конкурсі взяло участь 852 дитини. Нагороди лауреатам вручив мер міста Львова Андрій Садовий та побажав творчих успіхів юним художникам. Усі роботи виставляють для огляду у Львівському палаці мистецтв під час виставки-ярмарку «Львівський товаровиробник».

 

 

Учень 9 Б класу Олег Якимишин став переможцем ІІ (фінального) етапу Інтернет-олімпіади з інформаційних технологій ІОІТ-2016 в номінації "ВЕБ-ТЕХНОЛОГІЇ". Наші вітання пееможцю!!! Ми пишаємось і бажаємо подальших звершень і перемог!

 

 

ІІ місце у номінації "Солісти-вокалісти" фестивалю "Сурми звитяги"посів гурт "Посестри" з піснею М. Кривути "Бачення з небес"

https://www.youtube.com/watch?v=aU38Qo4SV_A

 


 

ІІІ місце у номінації "Солісти-воклісти" фестивалю "Сурми звитяги" здобула учениця 11 класу Діана Попів (музичний супровід Соломія Злидник)

 


 

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

   Переможець обласного конкурсу СУРМИ ЗВИТЯГИ у номінації "Живописна композиція" з назвою "Біль втрат" учениця СЗШ 100 Єлизавета Жаркова

 


 

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

    Команда гравців шахів СЗШ № 100 м. Львова стала чемпіонами шкільної шахової ліги Шевченківського району. Учні школи Яремко Роман, Тим'як Віталій, Вінницький Владислав, Вінницький Максим, Цимбаліста Валерія гідно представили команду і отримали першість у грі. Карвацький Олексій став чемпіоном серед наймолодших учасників конкурсу юних шахістів.

    Шахи споконвіку були грою для знатних людей та талантів і геніїв. Шахи сприяють розвитку концентрації уваги, вміння долати труднощі та планувати власні дії, логічно мислити.

     Наші найщиріші вітання юним чемпіонам та керівнику гуртка шахів Лешнівському Оресту Євгеновичу!!!

 


Учні 8 - В класу - чемпіони школи з футболу
(на фото в червоних футболках)

Учні 9 Б класу - чемпіони шкільної гри "Рійбол"

 


У НАШОМУ СЕРЦІ - ВІЧНО ЖИВІ!

 СЗШ № 100 м. Львова перемогла в обласному конкурсі соціально-виховних проектів «У нашому серці — вічно живі!» Школа активно проводить заходи, спрямовані на виховання національно свідомої молоді. Вчителі школи стали рушійною силою в благодійному русі мікрорайону Рясне 2, де розташована школа. Почалося все з того, що учні школи писали листи солдатам,  передавали на передову через місцевий осередок «Самооборони». Згодом  почали збирати продуктову допомогу  з метою підтримки земляка Ігоря Гаврилика та бригади №14, яка відбула на війну. З часом колектив школи дізнався про випускників школи, які беруть участь у захисті Східних кордонів, і почали активно підтримувати бійців 39 ОМБР, ОДЧ «Карпатська Січ», та бійців ЗСУ (це Дмитро Дробина, Юрій Посвятовський, Роман Пікулицький, Олег, Роман та Андрій Свищі, Остап Юрчишин, Юрій Бородін).

 Трагічними для школи стали новини про героїчну смерть на полі бою випускника школи Юрія Нагорного. Історія з поверненням тіла героя на малу батьківщину була тривалою, події дали  поштовх до розуміння потреби національного виховання на прикладах із життя героїв-земляків. Урешті в подвір’ї школи було відкрито меморіальну дошку герою України Юрію Нагорному, в честь Юрія учні писали вірші, до відкриття долучились випускники школи, вчителі, мешканці мікрорайону та небайдужі.

  Учні познайомилися з бійцями добровольчих загонів і почали запрошувати їх у гості, в школі часто проходять уроки пам’яті, історичні лекції, військово-патріотичні навчання, перегляди фільмів, акції, виставки та конкурси. Активною є співпраця з родинами бійців АТО, дітей та військовослужбовців залучаємо до заходів та обговорень.

  Для виховання патріотизму та поваги до живої сучасної історії  в СЗШ № 100 проведено такі заходи:

 • Флешмоб учнів «Ми за мир в Україні»

 • Благодійні ярмарки (збір коштів із концерту, продажу учнівських виробів та солодощів, випечених батьками учнів)

 • Круглий стіл «Війна в контексті родинної історії» (в обговоренні брали участь учні, родичі яких воювали в різноманітних військових формаціях)

 • Плетіння маскувальних сіток (плетіння сіток, кікімор, фарбування)

 • Виставки стендів про героя Юрія Нагорного та прапорів із війни

 • Зустрічі із бійцями (батальйон «Айдар» -  Володимир Марциняк; ОДЧ «Карпатська Січ» - Дмитро Дробина, Олег Свищ,  Андрій Свищ, Богдан Федун, Тарас Байдала, Володимир Лаба; бригада 24 - Роман Пікулицький; ЦК «Азов» -  Роман Романів). Зустрічі часто проходять із презентаціями, гостям учні завжди дарують на згадку сувеніри, книги, цукерки.

 • Участь у міських акціях: відзначення 122 річниці створення патріотичної організації «Сокіл», акція «Свободу захисникам Конституції», марш до дня народження Степана Бандери (учні-учасники молодіжних патріотичних організацій та учні школи на запрошення організацій)

 • Участь у всеукраїнському конкурсі «Герої  у моїй родині» ( переможець –Олег Процайло, ІІІ місце; учасники отримали подяки), у міському конкурсі «Герої не вмирають» ( пошуково-дослідницька експедиція, результати невідомі)

 • Участь учнів школи у вишкільному таборі «Зліт на горі Маківка» (10 учнів школи та вчитель історії)

 • Відвідання фотовиставки «Війна за мир» у музеї «Тюрма на Лонцького» (учні 9-х класів, співорганізатори ВГО «Сокіл»)

 • Виставка експонатів з майдану та війни «Від революції Гідності до війни Східної» (експонати надані бійцями, дружніми до школярів)

 • Участь у військово-практичних навчаннях  у Рясне 2 (лекція про вплив інформації, навички рукопашної боротьби, поводження у н/с, учні організували перформенс та заспівали пісень солдатам, передали листи власноруч)

 • Відкриття меморіальної дошки герою України Юрію Нагорному (сценарій заходу Головатої С.Л.: фото-, відео-, біографічне дослідження, збір спогадів, презентація)

 • Допис у газету «Галицьке юнацтво» про заходи в СЗШ № 100, автори – учні школи.

 • Благодійний захід «Вище пісні - лише молитва» за участю заступника командира ОДЧ «Карпатська Січ», голови ВГО «Сокіл» Юрія Черкашина, який воював із випускниками школи. Запрошені – бійці, батьки героя України Юрія Нагорного, рідні військовослужбовців (Додається: сценарій заходу ( вч. музики Попів Л. В.), виступ командира, слайди з презентації на заході, світлини та відео із заходу, коментарі про захід)

 • Участь ведучих благодійного концерту в передачі «Доброго ранку, Львове», розповідь про благодійні акції в школі (додається відео)

 • Робота гуртка національно-патріотичного виховання (світлини робіт учнів про героїв України)

 • Виставка «У боротьбі за Незалежність»

 • Організація пам’ятної ходи зі свічками до стели Небесної сотні у Рясне 2 (парламент школи «Рій», організатори  - президент парламенту Бордіян Анастасія, педагог-організатор Лешнівський О.Є.)

 • Звіт про допомогу бійцям: збір макулатури, продуктів, коштів із благодійних ярмарків, плетіння сіток та ін.

 • Участь учнів школи в акції «Зігрій солдата»

 • Патріотичний захід для старшокласників «Повертайся живим»

 • Бібліотечнй урок-реквієм «Пам’ятай героїв»

 • Виготовлення голубів миру (учні початкової школи)

 • Перегляд фільмів про героїв Майдану та війни (обговорення, написання творів-есе)

 • Збір пластикових кришечок для протезів бійцям (передача через бійця Юрія Посвятовського)

 • Семінар вчителів української  мови та літератури «Озброєні словом мудрості і доброти» (запрошений поет Іван Пазин, син загиблого бійця Тараса Пазина)


 


Підсумки Фестивалю "Математичний вернісаж"

Учениця 7 класу Гой Юлія зайняла ІІ місце серед учнів 7-8-х класів у конкурсі творчих робіт «Математичний символ» (вч. Ханас Г. О.), учень 10 класу Лешовський Олексій зайняв ІІ місце серед учнів 10 класів у конкурсі проектів «Історія розвитку математики в Україні» (вч. Торубка О. П.), учень 6-го класу Яремків Роман зайняв ІІІ місце у конкурсі «Математичні головоломки» (вч. Шавала О. М.).

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських

предметних олімпіад 2015-2016 н. р.

№ п/п

Прізвище та ім’я

Предмет

Місце

Клас

Вчитель

1

Тихомиров Олександр

Інформатика

ІІІ м.

11

Степчук Т. Я.

2

Лешовський Олексій

Англ. мова

ІІІ м.

10

Ванівська

В. М.

3

Ванівська Наталія

Англ. мова

ІІІ м.

11

Ванівська

В. М.

4

Бордіян Анастасія

Етика християнської моралі

ІІ м.

9

Руда З. В.

5

Гут Ольга

Укр. мова та літ.

ІІ м.

9

Заболотна Г. Б.,

Стасів М. Б.

6

Козловський Володимир

Укр. мова та літ.

ІІ м.

11

Головата

С. Л..

7

Фірман Ігор

Трудове навчання

ІІ м

9

Дробина

О. П.


Рейтинг шкіл м. Львова за результатами ЗНО

Наша школа: Україна - 236 місце, Львів - 28 місце, Шевченківський район - 5 місце.

http://tvoemisto.tv/news/yaki_shkoly_lvova_mayut_naykrashchi_rezultaty_zno_tablytsya_72168.html


Гран-прі учнівського фестивалю "Розквітай же, слово". Чарівні і співочі наші дівчатка: Юляся Баранець та Настечка Алендарь. Лауреат творчого конкурсу- неперевершена Настуся Корзун. Дякуємо, за ваші таланти! Ми щасливі, що ви в нас є.
Дякуємо Шевченківському відділу освіти та адміністрації.


Переможець міського конкурсу "Увага! Діти на дорозі!" у номінації (відеосюжет) Софія Галишко 8 А клас


Конкурс "Сурми звитяги" 2015 Шевченківський район. Ліля Мандзяк у номінації художнє читання зайняла ІІІ місце, гурт "Посестри" Баранець Юлія та Баранець Катерина у номінації вокально-інструментальний ансамбль теж ІІІ місце. ВІТАЄМО 

Гурт "Посестри"

Лілія Мандзяк

Наші досягнення у 2014-2015 н. р.

Учні школи брали участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, міських інтернет-олімпіадах із інформаційних технологій, англійської мови, математики та фізики, конкурсі ім. П. Яцика, інтерактивних конкурсах «Колосок», «Кенгуру», «Левеня», «Кристал», фестивалі української мови «Розквітай, же, слово» міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської молоді імені Тараса Шевченка, конкурсі «Таланти твої, Україно», конкурсі «Славетні імена», конкурсі «Intel. Навчання для майбутнього» та ін.

У вересні місяці учні школи взяли участь у конкурсі-рейді «Увага! Діти на дорозі». В рамках проведення конкурсу у школі організовано діяльність гуртка ЮІР, проведено конкурси рисунків та стінгазет, оформлено куток Правил дорожнього руху. Відповідно до наказу управління освіти ДГП ЛМР від 06. 10. 2014 р. № 430р у номінації «Відеосюжет» учні школи зайняли ІІ місце.

19 листопада 2014 року на базі СЗШ № 30 відбувся районний етап конкурсу «Об’єднана Україна». Всього в конкурсі взяли участь 21 навчальний заклад району.

Учні представили карту України, на якій зображували те, що характеризує Україну, окремі її регіони. Захист проекту проходив у довільній формі, яку обирали самі учні: усне мовлення, мультимедійна презентація, спів, танець.

Відповідно до наказу відділу освіти Шевченківського району управління освіти ДГП ЛМР від 19. 11. 2014 р. № 400 команда учнів СЗШ № 100 зайняла ІІІ місце у конкурсі та представлена до нагородження грамотою. Вчитель англійської мови Сороківський І. І. відзначений подякою відділу освіти за підготовку команди до участі у ІІ етапі конкурсу «Об’єднана Україна».

З 20 до 23 жовтня 2014 року відбувся районний тур дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» у номінаціях відповідно до Положення про п’ятнадцятий дитячо-юнацький фестиваль «Сурми звитяги».

У Фестивалі взяли участь учні всіх навчальних закладів комунальної форми власності, вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості та учні школи-гімназії «Відродження». Члени журі конкурсу фестивалю «Сурми звитяги» здійснили перегляд програм художніх колективів та робіт учнів. Конкурс проведений на високому рівні, на основі наказу відділу освіти від 03. 11. 2014 р. № 371 встановлено, що ансамбль «Вишиванка» (кер. Попів В. С., вч. Попів Л. В.) зайняв ІІІ місце у номінації вокальні та вокально-інструментальні ансамблі.

30 квітня 2015 року на базі СЗШ № 78 відбувся районний конкурс проектно-реферативних робіт «Хімія в нашому житті».

            Конкурс проходив в два етапи у відповідних номінаціях: «наукова», «науково-популярна», «науково-дослідницька», «екологічна». В І (заочному) етапі взяли участь 13 учасників з різних навчальних закладів району, до участі в ІІ (очному) етапі було представлено 9 робіт. За умовами конкурсу журі оцінювали роботи за 5-ти бальною системою у І та ІІ етапах. У номінації «Науково-популярна» учні 11 класу Богоніс Галина, Гадяк Юлія (вч. Альтшилер Л. Р.) зайняли І місце.

У 2014-2015 н. р. Драпака Ляна-Анна, учениця 5 кл. посіла ІІІ місце у районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г Шевченка; Яворовська Христина, учениця 10 кл. посіла ІІ місце у районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г Шевченка, Іваницька Ярина, учениця 11 класу посіла ІІІ місце у районному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика.


Призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  у 2014 – 2015 н. р.

№ п/п

Прізвище та ім'я учня

Предмет

Місце

Клас

Прізвище та ініціали вчителя

1

Тихомиров Олександр

інформатика

І м.

11

Ханас Г. О.

2

Гадяк Юлія

Англ. мова

ІІІ м.

11

Ванівська

В. М.

3

Богоніс Галина

Математика

ІІІ м.

11

Ханас Г. О.

4

Серафинович Христина

Етика хр. моралі

ІІІ м.

10

Руда З. В.

5

Кужик Юрій

Інформатика

ІІІ м.

11

Степчук

Т. Я.

6

Шкоропад Анастасія

історія

ІІІ м

9

Зіньчук Л. Б.

7

Козловський Володимир

історія

ІІІ м

10

Зіньчук Л. Б.

8

Павлюк Олена

історія

ІІІ м

8

Батюк М. В.

ЗНО Рейтинги шкіл - school100.lviv.ua/ratings.doc

 

Здобутки у районному фестивалі "Сурми звитяги"

З 21 по 24 жовтня 2013 року проводився районний етап дитячо-юнацького фестивалю "Сурми звитяги", у якому учениця 9-А класу Місюра Ірина  здобула перемогу у номінації "Художнє читання" (керівник Лізун Ірина Михайлівна).

Крім того, у номінації "Хорові колективи, капели та ансамблі бандуристів" ІІІ місце посів ансамбль бандуристок "Вишиванка" у складі: Грушевська Василина (9-Б клас), Корзун Анастасія (8-Б клас), Палажій Анна, Солук Христина (7-Б клас), Хомик Софія, Шепеляк Андріана (4-А клас). Керівник ансамблю - Попів Любов Василівна.


Здобутки у районному конкурсі "Поетичне відлуння"

22 листопада 2013 року на базі СЗШ № 38 було проведено районний конкурс виразного читання зі світової літератури «Поетичне відлуння» для учнів 7-9 класів. За його підсумками учениця 8-Б класу Корзун Анастасія посіла 2 місце, а учениця 7-А класу Павлюк Олена - 3 місце.


Здобутки у міському конкурсі "Збережемо життя ялинці"

26 грудня 2013 року на площі Ринок у Львові було проведено підсумкову виставку–конкурс "Збережемо життя ялинці", де брали участь новорічні та різдвяні композиції, виготовлені учнями шкіл м. Львова. Учень 5-Б класу Нагірний Павло посів 3 місце у номінації "Оригінальне використання у композиціях штучного матеріалу" зі своєю роботою "Дух Євромайдану".